مبادله استخوان خوراکی همراه مرکزی

مبادله: استخوان خوراکی همراه مرکزی کالاهای خوراکی بانک مرکزی گرانی و ارزانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات از قلعه‌نویی برنامه خواستیم ، امیدوارم در آسیا به استقلال نخوریم

مدیرعامل کلوب ذوب آهن با بیان اینکه بازی این هفته این تیم در لیگ قهرمانان آسیا تعیین کننده هست، گفت: از قلعه نویی خواستم برنامه‌اش را جهت فصل بعد بدهد. 

از قلعه‌نویی برنامه خواستیم ، امیدوارم در آسیا به استقلال نخوریم

امیدوارم در آسیا به استقلال نخوریم/ از قلعه نویی برنامه خواستیم

عبارات مهم : ایران

مدیرعامل کلوب ذوب آهن با بیان اینکه بازی این هفته این تیم در لیگ قهرمانان آسیا تعیین کننده هست، گفت: از قلعه نویی خواستم برنامه اش را جهت فصل بعد بدهد.

سعید آذری در گفتگو با مهر، با اشاره به دیدار این هفته ذوب آهن برابر الوحده امارات در لیگ قهرمانان آسیا، به شانس افزایش نماینده کشور عزیزمان ایران به مرحله بعدی این رقابتها و احتمال رویارویی با استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در آسیا پرداخت و همچنین از درخواست کلوب جهت تمدید قرارداد امیر قلعه نویی خبر داد. مشروح گفتگوی آذری در ذیل می آید:

*دیدار این هفته برابر الوحده امارات را چطور ارزیابی می کنید؟ باتوجه به نتیجه دیدار رفت، می توانید سه امتیاز بازی برگشت را هم کسب کنید؟

از قلعه‌نویی برنامه خواستیم ، امیدوارم در آسیا به استقلال نخوریم

– سعید آذری: دیدار ما با اولحده معادلات این گروه را مشخص می کند. این مسابقه فوق العاده سخت هست. ما در اصفهان هم نتوانستیم الوحده را راحت شکست بدهیم. امیدوارم در آخرین بازی سال ۹۶ هم پیروز از میدان خارج شویم و با ۹ امتیاز از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، حاشیه امنیت پیدا کنیم.

* احتمال دارد در صورت افزایش به مرحله بعد، به استقلال دیگر نماینده کشور عزیزمان ایران بخورید. این معادلات و احتمالات را بررسی کرده اید؟

– ما دلواپس نیستیم و برایمان فرقی نمی کند به چه تیمی بخوریم. البته این می تواند جهت تیم های ایرانی بدشانسی باشد چون یکی از سهمیه ها از بین بردن می شود. امیدوارم اینطور نشود و تیم های ایرانی به هم نخورند. امیدوارم هم استقلال و هم ذوب آهن به عنوان صدرنشین به مرحله حذفی راه یابند. ضمن اینکه جهت سه نماینده دیگر کشور عزیزمان ایران هم آرزوی موفقیت دارم.

مدیرعامل کلوب ذوب آهن با بیان اینکه بازی این هفته این تیم در لیگ قهرمانان آسیا تعیین کننده هست، گفت: از قلعه نویی خواستم برنامه‌اش را جهت فصل بعد بدهد. 

* به عنوان یکی از اعضای هیات رئیسه شرکت لیگ آخرین اوضاع قرارداد با اسپانسر تبلیغات محیطی را توضیح می دهید؟

– پیش از ظهر امروز در دفتر مهدی تاج جلسه ای با حضور اعضای هیات رئیسه شرکت لیگ و نماینده این اسپانسر برگزار شد که نتیجه این جلسه آینده ساز خواهد بود. من خودم نتوانستم در این جلسه حضور یابم ولی با آقای تاج صحبت کردم و او هم اطمینان داد که با تمام توان از حق کلوب ها دفاع کند. در حال حاضر کلوب ها با چالش وحشتناکی روبرو هستند و امیدوارم امروز همه چیز ختم به خیر شود.

* تعدادی از اعضای شرکت لیگ و روسای هیاتهای استانی اخیرا سفر پر انتقادی به ایتالیا داشته اند. آیا شما هم به این سفر دعوت بودید؟

– به هر حال این سفرها می تواند تاثیرات خوبی در فوتبال کشور عزیزمان ایران داشته باشد ولی باید دید آدمهایی که به این سفرها اعزام می شوند چه چیزی برداشت می کنند. کار شرکت لیگ ارزشمند بوه است و می تواند اندوخته خوبی جهت کسانی داشته باشد که در فوتبال هستند. من هم به خاطر گرفتاری های آخر سال و حضور تیم در لیگ قهرمانان آسیا صلاح ندیدم به ایتالیا بروم. باید پاسخگوی تعهداتم در کلوب باشم.

از قلعه‌نویی برنامه خواستیم ، امیدوارم در آسیا به استقلال نخوریم

* به نظر می رسد این سفر به ایتالیا زیاد به یک سفر دورهمی شباهت دارد تا سفری جهت کسب تجربیات ارزشمند؛ بخصوص به خاطر نفراتی که در این سفر اعزام شده است اند.

– اجازه بدهید کارشناسان راجع به اینکه چه کسانی به سفر رفته اند نظر بدهند. همانطور که گفتم فلسفه این کار ارزشمند بوده است و امیدوارم کسانی که به ایتالیا رفته اند، برداشت خوبی از این سفر داشته باشند.

مدیرعامل کلوب ذوب آهن با بیان اینکه بازی این هفته این تیم در لیگ قهرمانان آسیا تعیین کننده هست، گفت: از قلعه نویی خواستم برنامه‌اش را جهت فصل بعد بدهد. 

* یکی از کارشناسانی که در این ارتباط نظر داده، علی کریمی سرمربی سپیدرود رشت هست. او از افرادی که به این سفر رفته اند و هزینه های آن انتقاد کرده هست. آیا این انتقادها هم وارد نیست؟

– اینکه ما تشخیص بدهیم آدمها صلاحیت این سفرها را دارند یا نه، قابل احترام هست. نقطه نظرات کارشناسان هم می تواند در آینده و جهت گزینش نفرات اعزامی موثر باشد. باید از حیدر بهاروند مدیر شرکت لیگ تقدیر کرد که این شرایط را جهت سفر به ایتالیا فراهم کرد. ما نباید «همه را به یک چوب بزنیم». ممکن است در میان آدم هایی که به ایتالیا رفته اند، باشند نفراتی که کار تخصصی فوتبال نکرده اند ولی در کلوب ها و یا استانهای خود خود صاحبنظر هستند. همانطور که گفتم این اظهارنظرهای کارشناسان می تواند جهت آینده راهگشا باشد.

* چند روز پیش خبر دادید مقدمات مذاکره با امیر قلعه نویی و تمدید قراردادش را فراهم کرده اید. آیا با سرمربی خود جهت فصل بعد به توافق قطعی رسیده اید؟

از قلعه‌نویی برنامه خواستیم ، امیدوارم در آسیا به استقلال نخوریم

– من دو روز پیش با قلعه نویی صحبت و خواهش کردم برنامه اش را بدهد. قرار شد ما به صورت کتبی نامه را به قلعه نویی بدهیم تا روی این نامه اقدام شود. سال پرفروغی را با وجود تمام چالش ها با امیر قلعه نویی داشتیم. فکر می کنم با توجه به مکاتبات، گزینه مهم کار در ذوب آهن، امیر قلعه نویی باشد. ادامه کار او در ذوب آهن ما را خوشحال می کند. وجود قلعه نویی در ذوب آهن می توادن به بزرگی مجموعه، شکل عالی تری بدهد. در حال حاضر تمرکز ما روی لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا است ولی بر حسب وظیفه به قلعه نویی پیشنهاد تمدید قرارداد دادیم.

* پاسخ ابتدایی قلعه نویی به درخواست کلوب چه بود؟

– تمرکز قلعه نویی روی مسابقه های پیش رو هست. او اجازه خواست تا چند مسابقه سنگین پیش رو به اتمام برسد بعد اعلام موضع کند. به هر حال مجموعه ذوب آهن از مدیران گرفته تا هواداران با آغوش باز پذیرای قلعه نویی هستیم.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | استقلال | ایتالیا | لیگ قهرمانان آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz